Powstaje teatralny spektakl oparty na Avatarze.

Re: Powstaje teatralny spektakl oparty na Avatarze.

Postprzez Ertew » 29 Gru 2016, 16:25

Jak donosi niemieckojęzyczna sekcja LN, telewizja ARTE nagrała i opublikowała cały występ CdS. Fani mogą obejrzeć to widowisko na kilka sposobów:

1. Bezpośrednio w telewizji Arte i Arte HD. Pokaz odbył się 2016-12-27. Jeśli dobrze zrozumiałem to powtórka powinna być 2017-01-08. Oba kanały dostępne są w naziemnej TV na terenie Niemiec i Francji, nie szukałem czy którykolwiek z nich jest dostępny u nas.
  2. TV Arte można również oglądać on-line, lecz nie ma to sensu gdyż wszystkie programy lądują w archiwum i tam można je obejrzeć przez kilka tygodni: http://www.arte.tv/guide/de/070961-000- ... erste-flug (wersja z niemieckim lektorem).
  3. Osoby które chcą pobrać całość na dysk i obejrzeć off-line zapraszam na stronę http://www.mediathekdirekt.de/ która udostępnia linki bezpośrednio do materiałów filmowych Arte. Wystarczy wyszukać hasło Toruk, a do wyboru mamy wersję z lektorem niemieckim i francuskim. Mam wrażenie że ta wyszukiwarka ma lepszą wersję filmu niż oficjalna strona.
  4. Oczywiście ktoś fanów nagrał wersje HD i wrzucił na tubę. Tutaj tylko wersja francuska i obstawiam że za kilka tygodni zniknie z sieci: https://www.youtube.com/watch?v=P9B8raS_XWA
Image
Student :\
Awatar użytkownika
Ertew
Na'vi

Miejscowość: Leszno czyli gdzieś między Poznaniem a Wrocławiem
Punkty reputacji: 58
UżytkownikUżytkownikUżytkownikUżytkownikUżytkownikUżytkownik
Windows 7 Firefox

Re: Powstaje teatralny spektakl oparty na Avatarze.

Postprzez Ertew » 27 Lis 2017, 01:43

Na forum LN (źródło) pojawiły się zdjęcia z dorocznego zjazdu (USA).
Obok nich jest też wzmianka na temat przyszłorocznego zjazdu, cytuję poniżej.
Alan napisał(a):Hope you get to make it next year. All sorts of places are being talked about at the moment, including Europe...because the Toruk show will be in Germany October to December next year. We could do with a post for people to place ideas.

Alan
Potwierdzenie tych informacji można znaleźć na stronie Toruka. Poza 4 miastami niemieckimi (najbliższe z nich - Berlin), zaplanowane są również pokazy w stolicy Chorwacji. Niestety nie widać więcej miast europejskich.

Nie wiem jak Wy, ale ja już szykuję się na wyjazd. Jeśli nie na zjazd fanów, to przynajmniej na sam seans Toruka.

Aktualizacja / uzupełnienie:
Toruk będzie wystawiany kolejno w: Kolonii, Hamburgu, Berlinie i Frankfurcie. Zakładam że w naszym zasięgu znajduje się jedynie Berlin, więc na tym się skupię.
Spektakle mają odbyć się w dniach 7-11 listopada 2018 (środa-niedziela). Zależnie od dnia i miejscówki, bilety dostępne są w cenach 65E - 105E.
Na forum LN rozpoczęła się dyskusja na temat przyszłorocznego zjazdu fanów. Prawdopodobnie będziemy mieli dwa zjazdy. Jeden gdzieś w USA, drugi właśnie Berlin lub jakaś pobliska miejscowość. Jeśli oficjalny zjazd nie dojdzie do skutku, to fani z Niemiec, Czech i Polski i tak się zbiorą na na jednym z seansów.

Kto z Was pisze się na spektakl, a kto ewentualnie na zjazd z noclegiem?
Image
Student :\
Awatar użytkownika
Ertew
Na'vi

Miejscowość: Leszno czyli gdzieś między Poznaniem a Wrocławiem
Punkty reputacji: 58
UżytkownikUżytkownikUżytkownikUżytkownikUżytkownikUżytkownik
Windows 7 Firefox

Poprzednia

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości