Wiliam Blake - Karta postaci

Wiliam Blake - Karta postaci

Postprzez Wiliam Blake » 11 Kwi 2014, 11:54

Imię: Jing Tao

Nazwisko: Wang

Stopień wojskowy: Kapitan

Narodowość / Klan: Ziemianin, Chińczyk

Opis zewnętrzny:
Wygląd

Charakter:
Wang to dość spokojny i opanowany człowiek, żyjący według zasad Konfucjanizmu. Każdy żołnierz który miał okazję pod nim służyć mówił jedno: nie da się go złamać jeśli chodzi o psychikę, oraz dla swoich jest jak rodzony ojciec. Za swoimi żołnierzami poszedł by w ogień. W walce nieustępliwy oraz zawzięty, zawsze gotowy do poświęcenia się.

Wierzy że Na' vi i ludzie mogą koegzystować, ale nie pomyśli sekundy jeśli trzeba będzie nacisnąć spust w obronie człowieka.

Historia
Wang urodził się w Shenyangu, w 2099 roku. Będąc inteligentną osobą która nie miała za wielu możliwości z powodu braku finansów zaciągnął się do Chińskiej Marynarki Ludowo Wyzwoleńczej. Z powodu jego inteligencji i rekomendacji jednego z oficerów nie miał problemu z dostaniem się do akademii oficerskiej, a jego kariera była błyskawiczna. Wkrótce został oficerem sił specjalnych marynarki.

W czasie wojen o ropę jakie nastąpiły pod koniec wieku wsławił się "rajdem na Chakri nauebet " kiedy jego grupa płetwonurków wpłynęła do portu w którym cumował Tajski lotniskowiec i wysadziła go w powietrze, bez jakiegokolwiek wykrycia. Wtedy został odznaczony kilkoma medalami.

Kiedy wojna się skończyła, RDA zaoferowało mu pozycję oficera na Pandorze. Mimo całej niechęci jaką Wang darzył RDA, posadę przyjął, bo nie miał innej opcji. I tak poleciał on na Pandorę...
Awatar użytkownika
Wiliam Blake
Mistrz Gry
 
Posty: 616
Rejestracja: 14 Gru 2012, 19:34
Miejscowość: Outer Heaven
Płeć: Mężczyzna
Punkty reputacji: 28
UżytkownikUżytkownikUżytkownik
Windows 7 Firefox

Re: Wiliam Blake - Karta postaci

Postprzez Tutee » 11 Kwi 2014, 12:04

Akcept :-P
Image
Awatar użytkownika
Tutee
Na'vi
 
Posty: 595
Rejestracja: 17 Maj 2013, 11:05
Miejscowość: Rybnik
Płeć: Kobieta
Punkty reputacji: 15
UżytkownikUżytkownik
Windows 7 Chrome


Wróć do Avatar RPG

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron