Przyszłość Naszej Strony

Re: Przyszłość Naszej Strony

Postprzez Kxrekorikus » 21 Cze 2016, 00:08

Przede wszystkim dziękuje za miłe słowa :) Cieszę się, że wciąż jest zainteresowanie tematem. Pierwszy raz od dłuższego czasu ludzie są tu aktywniejsi :D

@ Ke'ala
Nie płacimy od strony. Stare forum byłoby dostepne pod domeną np. archiwum.avatar.net.pl w takiej formie jakiej jest teraz. Co do filmów raczej celuję w premierę materiałów pobocznych, które są tuż za rogiem. Film jak wyjdzie to wyjdzie, nie ma co tu debatować tak na prawdę :/
Nie spodziewamy się ogromnego ruchu na start. Będę przeszczęśwliwy jak w okolicach startu mielibyśmy ok 10-12 aktywnych osób nie licząc administracji. To już jest coś :)
Nowy RPG... Chciałbym, żeby to się udało. Sam z chęcią wezmę udział, jednak kiepski ze mnie GM.

@Girolamo
Mam nadzieję, że nie. Do premiery ponad 2 lata i wszystko się jeszcze może zmienić. Na 100% postawię stronę i będę o nią dbać. Zobaczę jak z czasem jeśli chodzi o treść merytoryczną tego tworu.

@Muppet i Draco
Faktycznie, potrzeba nam socjalizacji. Może niekoniecznie konferencje na Skype, bo to jednak wymaga i czasu i możliwości ale co powiecie na lekki start i chociaż raz w miesiącu zaczynając od lipca spotykać się na naszym wysłużonym ajaxie?
Większy rygor nie miał sensu. Tak naprawdę od 2011 lecieliśmy na zasadzie "dobrze, że jest jeszcze ruch". Wiadomo, nowy film, nowe pokolenie i .... kolejne trolle :D będą poprawki do regulaminu!

@William Blake
W takim razie powodzenia na nowej drodze życia :) Wpadaj czasem do nas.

@Katiria
Nie ma co tu mówić. Zasłużyłaś, jesteś jedną z najbardziej zauważalnych ( oczywiście w pozytywnym tonie) osób na Domowym Drzewku :)
Będzie link przekierowujący na stare forum, które dalej będzie funkcjonować.
Co do szkółki, wszystko zależy jak dużą częścią filmów będzie język Na'vi. Im go więcej, tym więcej prawodopodobnych padawanów :) Nie zabijam pomysłu. Szkółka prawdopodobnie będzie ale w innej formie niż dotychczas.
Image
Image
Awatar użytkownika
Kxrekorikus
Główny Administrator
Nauczyciel

Miejscowość: Wrocław
Punkty reputacji: 41
UżytkownikUżytkownikUżytkownikUżytkownikUżytkownik
Windows Chrome

Postprzez Ke'ala » 21 Cze 2016, 00:31

Kxrekorikus napisał(a):Nowy RPG... Chciałbym, żeby to się udało. Sam z chęcią wezmę udział, jednak kiepski ze mnie GM.
[

Toć grasz w te swoje RPGi. Gdybyś przysiadł, to pewnie byś coś nam ułożył zwłaszcza, że jesteś fanatykiem :P
Image
Image
Awatar użytkownika
Ke'ala
Moderator
Na'vi

Miejscowość: Bydgoszcz
Punkty reputacji: 32
UżytkownikUżytkownikUżytkownikUżytkownik
Windows Chrome

Postprzez Kxrekorikus » 21 Cze 2016, 04:26

Dzięki za wiarę :) Może i bym dał radę jako pomoc GM. Jednak nigdy nie grałem na poważnie w żadnego PBFa, a tym bardziej żadnego nie miałem okazji prowadzić. No i trzeba mieć lekkość pióra w tworzeniu ciekawych historii, której niestety nie posiadam.
Image
Image
Awatar użytkownika
Kxrekorikus
Główny Administrator
Nauczyciel

Miejscowość: Wrocław
Punkty reputacji: 41
Windows Chrome

Postprzez sikorek48 » 23 Cze 2016, 23:27

Kilka dni mnie tu nie było, aż tu nagle taki ruch!
I bardzo dobrze. Ja niestety nie byłem zbyt aktywnym forumowiczem (jeśli nie liczyć paru opowiadanek, z resztą nie do końca w temacie). Propozycje przeczytałem i jestem pod wrażeniem. Jednak nasze forum żyje i będzie się nadal rozwijać.
Życzę wszystkim takiego zaangażowania! :)
I see you!
Awatar użytkownika
sikorek48
Na'vi

Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
Punkty reputacji: 40
Windows XP Chrome

Postprzez avatar_project » 27 Cze 2016, 20:02

Kxr, w razie potrzeby moderacji jak zawszę służę swoją pomocą. Też ostatnio ucichłem na forum, bo no nie działo się nic złego, ruch znikomy to i nie miałem wiele do roboty ;)
Image
Awatar użytkownika
Moderator
Na'vi

Miejscowość: Kalisz
Punkty reputacji: 23
UżytkownikUżytkownikUżytkownik
Windows 7 Firefox

Postprzez szopen369 » 04 Lip 2016, 13:59

Wy ucichliście. Phi to ja tu robię za widmo, i to niestety dość rzadko się pokazujące.
Widzę cie
Awatar użytkownika
szopen369
Na'vi

Miejscowość: Nieborów
Punkty reputacji: 12
UżytkownikUżytkownik
Windows 7 Chrome

Postprzez Wiliam Blake » 05 Lip 2016, 07:03

szopen369 napisał(a):Wy ucichliście. Phi to ja tu robię za widmo, i to niestety dość rzadko się pokazujące.

A o czym tu gadać... temat filmu się wypalił dawno temu....
Awatar użytkownika
Wiliam Blake
Mistrz Gry

Miejscowość: Outer Heaven
Punkty reputacji: 28
UżytkownikUżytkownikUżytkownik
Windows 7 Firefox

Postprzez Luna_s20 » 06 Lip 2016, 02:30

A tam, jest cała masa tematów które pozornie ucichły, a nadal mają swoje aktywne i zakochane w nich społeczności. Chodzi o to, ze powoli nie ma co robić w temacie. Zdaje się, że powiedziane było już wszystko o wszystkim, i nie za bardzo jest o czym dyskutować.
Jeśli to ma ruszyć, trzeba zadać nowy temat. Wejść nieco ludziom na ambicję ;) I dać nieco rozrywki na upiornie nudne wieczory.

Więc jeśli mowa o PBF - jestem na tak. Jeśli mowa o dostosowanym kodowo Fanarcie z możliwością oceny (tekstowym czy graficznym) - jestem na tak. Jeśli mowa o wspólnych projektach podobnych do Wiki czy translatorach Navi - jestem na tak. Trzeba działać, a nie miaukać :)
Awatar użytkownika
Luna_s20
Riti

Punkty reputacji: 5
Użytkownik
Windows XP Firefox

Poprzednia

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość